Katamaran Onyx na Motławie

Łukasz Skorwider 91 2015-12-13
Katamaran Onyx na Motławie puzzle online
91
1524
2:01
83
32

Gdańsk leży w północnej Polsce nad Motławą, która uchodzi w tym miejscu do Morza Bałtyckiego. Rzeka przepływa przez najbardziej reprezentacyjną dzielnicę Gdańska, czyli tętniące życiem Śródmieście. Wzdłuż Długiego Pobrzeża i Rybackiego Pobrzeża kursują tramwaje wodne oraz maleńkie „taksówki” dla turystów. Przy tłumnym deptaku cumują także statki wycieczkowe stylizowane na galeony. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów pływających jest biały katamaran pasażerski Onyx. Statek powstał w Gdańsku. Pierwotnie był on katamaranem i pływał po Morzu Czarnym, następnie należał do niemieckiego armatora, który przebudował go na trimaran, później woził pasażerów w dalekiej Afryce. Od 2007 roku należy do Żeglugi Gdańskiej.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 13×7 (91 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 2:01Baca
  • 2:14tad12
  • 2:31bbb
  • 3:07ale
  • 3:09gerdi
  • 3:33franchino
  • 3:48pogues
  • 3:54bogusia
  • 3:58elkusi
  • 3:59Puchałke

Najlepsza dokładność

  • 83dora
  • 84(2:01)Baca
  • 84(4:20)tad12
  • 84(18:39)Reniek
  • 86(10:42)gerdi
  • 86(17:20)cat
  • 87(4:05)ewana
  • 87(4:09)bbb
  • 87(5:01)bogusia
  • 87(5:13)ale

Ułóż podobne puzzle

transport wodnypolskamiastomiasteczkowypełnionydużyludziebudynekna wolnym powietrzumałyłódźwodarzekaportscenaciałojednostki pływającestatekpojazdzadokowanydokarchitektura morskaportkanałtransport wodnyarteria wodnawieża kościelnadługoświatłatrybtransportpolakłodzieżeglarstwo - sprzętsupplieżeglarstwomoloruchomytransport publicznyprompomorskieuropaafrykagdańskwschodnia europa

Komentarze

106 101 ok 94 ONYX PŁYNĄCY 100 WĘZŁÓW NA GODZ. pracowalem na stronie prawej ,wynik 108 260 jest 112,ok. ok 92 92 97 Nasza morska wizytówka 95 piękny Polski Gdańsk ladne ciekawa ukladanka ciekawe.112 ruchow taki okrągły wynik 100 he,he trudne ale ładne aha 90 ok92 Oglądałem ten widok na żywo przynajmniej dwa razy dziennie przez 29 lat :) ok-90 OK 92 :) ok. 91 165

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport