Łodzie w miasteczku Bosa (Włochy)

Bastian Linder 55 2017-02-28
Łodzie w miasteczku Bosa (Włochy) puzzle ze zdjęcia
55
1214
27

Miejscowość Bosa znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu włoskiej wyspy Sardynia położonej na Morzu Śródziemnym. Pierwszą osadę na północnym brzegu rzeki Temo założyli Fenicjanie. Miasteczko posiada iście śródziemnomorski klimat i jest chętnie odwiedzane przez turystów. Jego starówka zdominowana jest przez kamieniczki w pastelowych kolorach i labirynt wąskich uliczek. Sercem Bosa jest plac, na którym wznosi się katedra. Dwa kilometry od Starego Miasta znajduje się plaża i marina. Co roku 15 sierpnia w Bosa odbywa się specyficzna procesja na cześć Matki Boskiej z udziałem spławianych na rzece łodzi.

transport wodny krajobraz włochy wiele kilka wiązka ludzie budynek pejzaż miejski na wolnym powietrzu mały zaparkowany łódź woda drzewo port scena plaża jednostki pływające statek pojazd jezioro zadokowany prążkowany niebieski natura architektura morska przystań port kanał miejscowość wypoczynkowa transport wodny z przodu arteria wodna sylwetka na tle nieba odbicie wybrzeże lazur zbiory fotografii łodzie żeglarstwo - sprzęt supplie kajak chmura podróżować dzień skiff pojezierze ranek piasek wolny czas niebo formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne rodzaj transportu londyn europa sardynia bosa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Szybko dało się ułożyć !!ŚLICZNY WIDOK WYNIK NIE 58:)58ok53miasteczku niebylem a bylem Wlochyjest53 :)ok52:):)ok 5465ok 55595847,ok.okjest69ok53,ok.51okPretty good!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport