Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia)

3.0 Mikepics 54 2017-03-21
Żółty tramwaj w Lizbonie (Portugalia) puzzle ze zdjęcia
54
3656
0:56
45
75

Jedną z najbardziej popularnych lizbońskich atrakcji turystycznych są żółte tramwaje. Zabytkowe wagoniki od lat przemierzają historyczne dzielnice miasta, oferując pasażerom nie tylko miłą przejażdżkę, połączoną z podziwianiem najbardziej malowniczych zakątków Lizbony, ale także solidną dawkę adrenaliny. Tramwaje bowiem dosłownie przeciskają się przez wąskie i bardzo strome uliczki, pełne samochodów i pieszych. Przez centrum miasta wiedzie trasa tramwaju linii Eléctrico 28. Z okien tego wyjątkowego środka transportu podziwiać można między innymi XII-wieczną Katedrę Sé.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 9×6 (54 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 0:56(52)Sebochka
  • 0:56(65)Diama
  • 1:18fun
  • 1:19xxx
  • 1:20art
  • 1:25(51)franchino
  • 1:25(52)bogusia
  • 1:26ale
  • 1:29LL
  • 1:32elkusi

Najlepsza dokładność

  • 45ale
  • 46(2:10)pawełek
  • 46(2:45)kelly
  • 46(3:14)mysza
  • 46(3:18)hala
  • 46(4:40)A
  • 46(4:58)Gutek49
  • 46(6:00)p
  • 46(7:46)zorro
  • 46(9:13)macro

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastomiasteczkoportugaliadużybudynekelement krajobrazuna wolnym powietrzumałypociągzegarzaparkowanyulicajazda konnatornapędowypojazdcegłarównoleglez przoduarchitekturaarchitektura średniowiecznazłógłukelektrycznośćżółtypodróżnywysokitrybtransportwózekpojazd lądowyprzejściezegar ściennypodróżowaćtabortramwajowytransport publicznydostawy prąduwalcowanieużyteczności publicznejlizbonacentrum miasta

Komentarze

brawo !!! 53 51, .. 53 ok 51 :) ok 51, ok 56 ok? 53 ;) byłam i widziałam żółte tramwaje w Lizbonie 52 58 57 ok 53 54 wynik 56 51 59 54 Super super relaksujące ja bym się przejechał, te kolory w słońcu... ok ŁADNIE POSZŁO AŻ 49 52-pogubić się łatwo mam 68 bb :-) mial Przyjemna mapa fajne 67 ok, jest jest ok 47/10 tramwaj bez reklam, ok byłam w Lizbonie,tramwaju nie pamiętam! ok Dobre do szybkiego układania 54 troszke z dlugo ale ok 52 50 ocho..50 ! ok 53 ok 53 :) :) Fajne zdjęcie :) 53... 51 ok 50 52 55, ok, ok oui 51jjj 57 fajne 51 ok i znów trochę za dużo punktów-59 51 ok pk 59 jestem na liście :) (52) 51,ok. 51 Enquanto que aqui no Brasil o bonde virou lenda,em Lisboa se passeia de bonde.Invejo voces... ok

Oceń tę grę

3.0 Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport