Lokomotywa Król Edward I

(c) Derek Lilly 96 2009-07-30
Lokomotywa Król Edward I puzzle ze zdjęcia
96
1522
4:05
85
72

Król Edward I to parowóz należący do klasy GWR 6000. Wyprodukowany został w roku 1930 przez Great Western Railway z myślą o ekspresowych przewozach pasażerskich. Od 1927 do 1930 wyprodukowano trzydzieści lokomotyw tej klasy i, z jednym wyjątkiem, były to największe parowozy wyprodukowane przez GWR. Wszystkie nosiły nazwy na cześć królów Anglii. Noszący numer 6024, Król Edward I, jest jednym z trzech parowozów GWR 6000, które zachowały się do dzisiaj.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 12×8 (96 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 4:05Anetu
  • 4:30rt
  • 4:56pogues
  • 5:03alex
  • 5:20(221)dorota
  • 5:20(243)oskarinio
  • 5:25petta
  • 5:32maja
  • 5:39#CooKIE
  • 5:49goyah

Najlepsza dokładność

  • 85Badul
  • 87(5:25)petta
  • 87(10:53)eli
  • 88(11:02)bbb
  • 88(20:35)zosia.c
  • 89(6:22)maja
  • 89(7:27)hazel
  • 89(14:54)bogusia
  • 89(20:51)Dana
  • 89(26:02)stokrotka

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznana wolnym powietrzupociągdrzewotornapędowyzielonytrawapojazdnaturadrewnostruktura niebudującapodróżnytransportpojazd lądowysilnikgruzstostabortransport publicznywalcowaniechodzenieinżynierialaspalićparowybieganiekrajszynalokomotywa elektrycznalokomotywawagon kolejowyużyteczności publicznejprzyjścieskażenielesisty terensilnik parowylesistyw ruchuangliazjednoczone królestwo

Komentarze

113 163 - duzo punktłów, ale pucelki wcale nie łatwe jest enjoyable cudo 114 super :) udało się fajny widok ułożyłam ponownie i wynik 95 - poprzednio 238 105 odjechał i nie wrócił 238 - zielone mnie zgubiło super 135 263 - poległam na zielonym, ale fajne zielenina !!! 277 103 Król Edward 1 za 187 kliknięć- czuję zapach dymu z parowozu i ten czar podróży Trochę wysiłku, ale jakoś poszło! :) masakra-113 :) klopot o liscie ukladanki 171 na owe czasy pędziła chyba z zawrotną prędkością -106 Masakra 226 super UDALO SIE ciekawy widoczek ale ta zieleń mnie zgubiła 144 UDAŁO SIĘ 153 401 w taką podróż chcę wyruszyć... ok ok trudno mi szło trudno mi szło 159 bez podglądania (nawet drzew) ok Bardzo ładny widoczek, ale te tory i te rozmazane roślinki z lewej...pogubiłam się Zieleń liści jest najgorsza wszędzie pasuje. Daleki wynik nie wiem jak udało się pierwszym w rankingu zrobić tak szybko w tak krótkim czasie! Kiedyś to były parowozy. Podróż takim pociągiem nie była luksusowa, ale było dużo przyjemności i wrażeń. OK super:) 94 ;-} bardzo interesujace zajebiste 98 :) super Zaliczyłam, ale o wynik proszę nie pytać :) Piękna jazda, ale męcząca! OK a ja dodałem takie www.ipuzzle.pl/u/10d59 93 :-( podróż przez las mnie wymęczyła Fajna ciuchcia. Ciekawe, ale dość trudne jeśli chodzi o drzewa, ale warto się pomęczyć :) 100;-( -piękny EDZIU ! Trudne lecz piękne. 135 fafne co tam drzewa, ciuchcia jest fajna :)) 110 oki Bardzo udane puzzle... :) no i piękny widok. Lubię takie stare lokomotywy. Dzięki :) 100 ale będzie lepiej :] Fajny obrazek. Tempo ułożenia zbliżone do prędkości tej zacnej ciuchci. 154 Trochę trzeba się namęczyć przy drzewach /115/ Niezłe te drzewka, trochę się trzeba było namęczyć ok Ładny widoczek. Naprawde trudne, ale więcej takich Super!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport