Marokańskie łodzie rybackie

CJ Photo 150 2011-11-11
Marokańskie łodzie rybackie puzzle
150
446
9

Gospodarka dynamicznie rozwijającego się Maroka ma charakter rolniczo-przemysłowy. Na znacznym obszarze kraju przeważa tradycyjny model gospodarki, oparty na różnych gałęziach rolnictwa: uprawach zbóż, hodowli zwierząt i rybołówstwie. Rybołówstwo jest jednym z filarów gospodarki Maroka. Liczbę rocznych połowów szacuje się na 600 tys. ton. W sektorze rybackim przeważają małe przedsiębiorstwa, w których połów nie odbywa się na wielkich kutrach, ale na tradycyjnych łodziach, służących głównie do połowu sardynek.

transport wodny miasto malediwy maroko wiele kilka budynek fasada miejski styl na wolnym powietrzu łódź woda port scena prostokąt jednostki pływające statek pojazd zadokowany dok niebieski równolegle symetria elektryczność lazur elektryczny błękit molo metal stal ciężarówka materiał kompozytowy dostawy prądu użyteczności publicznej związany trójkąt przestrzeń nauka rusztowanie tratwa azja afryka male afryka północna

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

172159161574jezu ...super!!!Wreszcie fajny pucelek i prawie dobrze poszatkowany ;)) 145 za pierwszym podejściem ;))i znów jestem na liście najlepszych, a pkt nie zmieniły sięNIce ;-)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport