Pociąg podmiejski w Moskwie (Rosja)

Inhabitant 70 2017-05-21
Pociąg podmiejski w Moskwie (Rosja) puzzle online
70
1449
1:38
61
33

Stolica Rosji, Moskwa, to ogromna metropolia rozciągająca się na powierzchni 2511 kilometrów kwadratowych, gdzie mieszka ponad 12 milionów ludzi. Dobrze zorganizowany i płynnie funkcjonujący transport publiczny stanowi jeden z bezwzględnych warunków optymalnego rozwoju tak wielkiego miasta. Na system komunikacji miejskiej w Moskwie składa się metro, autobusy, trolejbusy, tramwaje oraz kolej podmiejska, nazywana też lekkim metrem z tego względu, że jest równie jak metro szybka, ale ruch odbywa się nad ziemią. To właśnie metro i kolej podmiejska stanowią najszybsze i najbardziej punktualne środki komunikacji miejskiej, natomiast autobusy i trolejbusy – z uwagi na duże natężenie ruchu samochodowego – oceniane są najgorzej.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 1:38tad12
  • 1:50elkusi
  • 1:52ale
  • 1:54goga
  • 1:56jola
  • 2:07Sebochka
  • 2:22art
  • 2:48pogues
  • 2:54vasa
  • 2:55iza

Najlepsza dokładność

  • 61(1:59)tad12
  • 61(2:07)Sebochka
  • 61(2:35)ale
  • 62elkusi
  • 63art
  • 64(5:45)hala
  • 64(33:35)mix
  • 65(1:54)goga
  • 65(2:12)jola
  • 66bogusia

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastorosjadużyoknoobszar miejskiobszar metropolitalnybudynekmetropoliana wolnym powietrzupociągzaparkowanyulicatornapędowyzielonypojazdniebieskiarchitekturakondominiumszkłodługoelektryczny błękittrybtransportpojazd lądowystacjadzieńtabortransport publicznyżelazosamochód osobowyszynapasażermetroeuropamoskwawschodnia europa

Komentarze

pas facile 108 77 wynik 80 Łatwizna. 75 NIE BYŁO ŁATWO . 67-niewiele brakowało 161 ;-) oki ok 73 iyu 109hhh 68 praktyczna rzecz - 67 : ) ok 69 jest 134 ok 68 77, :) 87, nowoczesny ok 70 67 69 69,ok. jestem nr 1 na liście :) (67)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport