Pociągi Shinkansen 700T (Tajwan)

(c) Yali Shi (123rf) 117 2008-11-16
Pociągi Shinkansen 700T (Tajwan)
117
1925
3:40
107
90

Dwa pociągi Shinkansen 700T na tajwańskim dworcu kolejowym. Pierwszy odcinek kolei wysokich prędkości, biegnący wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy, oddano do użytu w styczniu 2007 roku. Specjalna wersja pociągów Shinkansen osiąga prędkość 300 km/h, dzięki czemu podróż z jednego krańca wyspy na drugi trwa zaledwie 90 minut. Cały projekt kosztował 15 miliardów dolarów amerykańskich, czyli 650 dolarów na jednego mieszkańca wyspy.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 13×9Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 3:40Kram
  • 4:32rt
  • 5:07pogues
  • 5:25lol
  • 5:39krycha
  • 5:45xdddd
  • 5:57Trista
  • 6:00alex
  • 6:06aisog
  • 6:28oskarinio

Najlepsza dokładność

  • 107(3:49)Kram
  • 107(7:47)Mira
  • 108(7:02)aga
  • 108(7:56)krycha
  • 108(18:41)gstan
  • 109(6:31)ikaa
  • 109(7:32)petta
  • 109(8:02)Bee
  • 109(8:28)maja
  • 109(11:04)bbb

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastotajwanstółposiedzeniepomarańczowyobszar miejskiobszar metropolitalnybudynekmetropoliana wolnym powietrzumałypociągzaparkowanydeskatorna stojącopojazdnaturacentrum transportuchodnikarchitekturaszkłożółtyplatformafotografiatrybtransportpojazd lądowystacjadzieńbagażmetrosamolottabortransport publicznyproduktpasażerprojektowanie samochodówsamolotdworzec kolejowypociąg szybkobieżnypociąg pociskowy

Komentarze

Co do wielbicieli szybkiej kolei to polecam Polską kolej z lat 30-tych. Już w tedy jeździły po Polsce z dużą prędkością jak na tamte czasy ale wojna wszystko zniszczyła. 124? Lubię to. ok ok ok PIĘKNE 126 147 katastrofa oder puzzle fajne 174 wciągające, a te malutkie światełką piękne 205 super, wynik 135 dobre wyniki zastanawiaja 117 119 144 ok 160 !! tory kolejowe!!!uff no 252 ;-) Przyjemna układanka. Mój wynik 132- mogło być lepiej. Do 300 mi brakuje-mój wynik 250/h :) ładne puzzle 229 , słabo To był chyba pierwszy obrazek, jaki układałam na tej stronie. Albo jeden z pierwszych. Nie wiem, czy wynik lepszy. Dzisiaj - 228. 125 :) Udało się :) Ok super Chciałabym jechać w tym pociągu. 120 ; pociągi marzeń 153 szkoda, że u nas takich nie ma :( słabo ładne :) ale zawiłe te druty :) ach te pociągi ok ok super 203 222,,, 157 fajne, fajne. podoba mi się wszystkie moga byc takie 162... 477 superrr tough fajne tyjo nadgryzione jabłko inaczej smakuje... Godne uwagi, trochę trzeba pomyśleć. Ciekawa propozycja. Polecam, fajnie się układa . Ps. W Polsce nigdy nie będzie takich pociągów, wiec po co ta rozmowa w ogóle ;p moja pasja ;-} fajne fajne 122 i ok :) ekstra ekstra no daje do myslenia ale dobre są szybko poszlo 115... średni... wynik i pucel tysz! 126 PRZEJECHAŁAM SIĘ NA ŻWIRKU Kiedy będziemy takimi jeździć w kraju? cool 143, pierwszy raz, nie zle sławek Super. :D ok uyyhyhh Wciąż nie rozumiem dlaczego nie mogę oglądnąć całości mojej układanki. Czy musi obraz natychmiast znikać po zrobieniu ostatniego ruchu? To bardzo zniechęca do dalszej zabawy!!! Ciekawe pociągii fajne, fajne ;) 125 ale odjazd ;-( ufff ciężko ale poszło Łatwe:) ok fajne :D Super, troche trudne Fajne pociągi, szkoda że u nas nie ma takich. To były moje pierwsze puzzle internetowe w życiu i miałem 285 ruchów (razem z dziewczyną :)) 167 fajnie bez patrzenia na obrazek ok takim to jo Ale jazda! W Japonii takim jechałam - super przeżycie! A jakie tam są kibelki! pozdrowienia dla Tajwana ;) Ciężko miałam zacząć, ale później poszło ok:) Ale super pociągi nigdy nie jechałam takim. Dzięki za nowe puzzle. Dojechalemmm szkoda że u nas nie ma takich pociągów 137 porazka... fajne;) łatwizna Jak zwykle najgorszy żwir, ale fajne. Fajowe pociągi :D kiedy u Nas takie zobaczę? ;P

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport